testo 308 přístroj pro měření sazového čísla

9 347 Kč
Bez daně: 7 725 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo AG
Model : testo 308 sada
Obj. č. : 0563 3080
Množství:     

Rychlé, snadné měření sazového čísla: proto byl přístroj pro měření sazového čísla testo 308 vyvinut. Místo manuálního nebo poloautomatického měření zde využijete technický pokrok: přístroj pro měření sazového čísla měří sazové číslo digitálně a zjednodušuje tím dokumentaci.

  • Plně automatické měření sazového číslané místo
  • Uživatelsky příjemná navigace v menu, přehledný displej s podsvícením pomocí LED diod, jednoduchá výměna roličky s filtrem
  • Schváleno TÜV
  • Volitelně možnost přímého tisku výsledků měření
Podle DIN 51402 část 1 je sazové číslo u olejových zařízení s odpařovacími a žlutými hořáky omezeno na stupeň 1, příp. 2 a v zásadě platí: čím méně sazí, tím lepší spalování olejového kotle. Proto patří měření sazového čísla k základním úkolům v topenářské technice.

Co nabízí přístroj pro měření sazového čísla testo 308

S manuálním nebo poloautomatickým systémem měření je měření sazového čísla časově náročný a částečně dokonce nepřesný a těžko dokumentovatelný úkol. S digitálním přístrojem pro měření sazového čísla oproti tomu zabijete několik much jednou ránou:
Přístroj pro měření sazového čísla testo 308 měří sazové číslo podle staré, manuální metody – pomocí testování filtrem – ovšem plně automaticky. Vyhodnocení navíc probíhá digitálně a je proto nanejvýš časově úsporné, poněvadž se dá výsledek zcela jednoduše odečíst na velkém, podsvíceném displeji.

Navíc můžete výsledek měření v případě potřeby vytisknout na místě pomocí volitelně objednané rychlotiskárny s infračerveným rozhraním – a tím také provést rychlou a jednoduchou dokumentaci.

Aplikace:
Technická data
Třída krytí IP40
Záruka 2 roky
Provozní teplota 0 … +40 °C
Skladovací teplota -20 … +50 °C
Typ baterie lithium-ionový akumulátor, 2600 mA
Hmotnost 600g
Rozměry 270 x 63 x 120 mm
Typ sondy/senzoru fotodioda
Displej segmentový displej s LED podsvícením
fotodioda
přesnost ± 0,2
Měřicí rozsah 0 ...6
rozlišení 0,1
Komunikace
Rozhraní rozhraní IR/IRDA, Bluetooth
Název Typ Akce
Prospekt testo 308 pdf